Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
Proiectare și Execuţie Lucrări aferente proiectului: Reamenajare și Punerea în Valoare a Parcului Muzeului “Casa Cuza Vodă” Galaţi, obiectiv de investiție în cadrul proiectului ”La Pas prin Istorie”
- Număr anunț
- SCN1176946
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Cod CPV
- 45112711-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica a parcurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.526.984,17 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 30.06.2026 08:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1135279
- Termen limită
- 23.07.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1274412
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- Contract proiectare si executie lucrari model rev.docx.p7s
- Formulare.docx.p7s
- Formular PROPUNERE TEHNICA.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1274412.pdf
- SCAN DALI_Parc Cuza.part1.rar.p7s
- SCAN DALI_Parc Cuza.part2.rar.p7s
- SCAN DTAC_Parc Cuza.part1.rar.p7s
- SCAN DTAC_Parc Cuza.part2.rar.p7s
Participanți
Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.
Valoare atribuită
0 RON
din 1.526.984,17 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 1.526.984,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.