Ofertă acceptată Cumpărare directă

Chinga de Ridicare cu 4 Brate si Carlige G80 – Capacitate 5 Tone, Lungime 1 Metru

Număr anunț
DA40694917
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ARONA SRL (CUI 37247302)
Cod CPV
42410000-3 · Echipamente de ridicare si de manipulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
24.06.2026 11:22
Termen limită
29.06.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 07:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.