Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lapte praf HIPP 1 ORGANIC+HIPP 2 ORGANIC pentru C.S.S. Tgv. "CASA SOARELUI"
- Număr anunț
- DA40695894
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI (CUI 9641718)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321,24 RON
- Valoare atribuită
- 321,24 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 12:11
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
321,24 RON
din 321,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro