Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFEN 75 MG SOL INJ PERF 25MG/ML-3ML*5FIOLE (DICLOFENACUM) ref upu iulie farm 43
- Număr anunț
- DA40683703
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582 RON
- Valoare atribuită
- 1.582 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 10:15
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.582 RON
din 1.582 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro