Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Thyrozol 10mg cpr.film. x 50-Merck Romania RO ref prog cas tiroida iunie
- Număr anunț
- DA40674414
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33642300-5 · Terapeutica pentru patologia tiroidiana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264 RON
- Valoare atribuită
- 264 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 10:37
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264 RON
din 264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro