Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale electrice

Număr anunț
DA40711914
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
YMM ELECTRO LIGHT S.R.L. (CUI 47758380)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.410 RON
Valoare atribuită
4.410 RON
Data publicării
26.06.2026 10:29
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.410 RON

din 4.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.