Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AMOXIPLUS 1000MG/200MG PULB PT SOL INJ/PERF CT*25 FLAC/AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM
- Număr anunț
- DA40710549
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364,73 RON
- Valoare atribuită
- 364,73 RON
- Data publicării
- 26.06.2026 09:10
- Termen limită
- 01.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
364,73 RON
din 364,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro