Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventolin 100 Inhaler CFC-FREE 100mcg/dz-susp.de inhal.presurizata x 200dz-GSK IE
- Număr anunț
- DA40695835
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,50 RON
- Valoare atribuită
- 435,50 RON
- Data publicării
- 24.06.2026 12:07
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435,50 RON
din 435,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro