Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparații jaluzele Căpitănia Portului Cernavodă
- Număr anunț
- DA40717364
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- GEOROX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 52658727)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.228,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.228,34 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 09:08
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.228,34 RON
din 2.228,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro