Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICI TAVITA KG, CAMPIS CARNATI OLTENESTI KG, ARDEI GRAS ROSU NL KG CI OLANDA,ARDEI IUTE TR KG CI TUR

Număr anunț
DA40717756
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15118100-9 · Carne de cal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.294,76 RON
Valoare atribuită
2.294,76 RON
Data publicării
29.06.2026 09:30
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.294,76 RON

din 2.294,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.