Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII REGISTRATURA MEDICALA
- Număr anunț
- DA40704767
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- Florescu Mihaela-Iulia (CUI 54104108)
- Cod CPV
- 72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.776 RON
- Valoare atribuită
- 38.776 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 11:51
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.776 RON
din 38.776 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro