Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII INTRODUCERE DATE REGISTRATOR MEDICAL
- Număr anunț
- DA40704680
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- BURLEAC DANIELA-CAMELIA (CUI 54178296)
- Cod CPV
- 72310000-1 · Servicii de procesare de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.872 RON
- Valoare atribuită
- 40.872 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 11:46
- Termen limită
- 30.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40.872 RON
din 40.872 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro