Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GADOVIST 1,0 mmol/ ml X 15 ml sol. inj. GADOBUTROLUM
- Număr anunț
- DA40718601
- Autoritate contractantă
- MEMORIAL HEALTHCARE INTERNATIONAL SRL (CUI RO39932735)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.300 RON
- Valoare atribuită
- 20.300 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 10:12
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 10:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.300 RON
din 20.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro