Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DJ Crotalii pentru vanat DS Dolj ( C023)
- Număr anunț
- DA40706866
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SERIPLAST ANEMARY SRL (CUI 34420963)
- Cod CPV
- 03340000-6 · Crotalii pentru animale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare finală
- 1.125 RON
- Data publicării
- 25.06.2026 13:33
- Data finalizării
- 29.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.