Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii DEZINSECTIE EXTERIOR
- Număr anunț
- DA40720552
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
- Furnizor / câștigător
- DANALEX DD PARTENER SRL (CUI 30673858)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.123 RON
- Valoare atribuită
- 14.123 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 11:49
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.123 RON
din 14.123 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro