Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii asistenta medicala

Număr anunț
DA40730874
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA TARGU LAPUS (CUI 29219328)
Furnizor / câștigător
BOZGA ALINA-CAMELIA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 54862269)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.320 RON
Valoare atribuită
40.320 RON
Data publicării
30.06.2026 12:27
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.320 RON

din 40.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.