Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de promovare media (TV) a activității R.A. Aeroportul Internațional Craiova iul-dec 2026

Număr anunț
DA40728543
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI RO10300854)
Furnizor / câștigător
ACCENT STRATEGIC MEGASOFT S.R.L. (CUI 45667366)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
30.06.2026 10:52
Termen limită
05.07.2026 17:00
Data finalizării
30.06.2026 13:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.