Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PLACAJ ANTIDERAPANT 2500X125018MM
- Număr anunț
- DA40718571
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 603,32 RON
- Valoare atribuită
- 603,32 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 10:11
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
603,32 RON
din 603,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro