Ofertă acceptată Cumpărare directă

dulap cu 2 usi

Număr anunț
DA40698478
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,11 RON
Valoare atribuită
449,11 RON
Data publicării
24.06.2026 14:16
Termen limită
01.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,11 RON

din 449,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.