Ofertă refuzată Cumpărare directă

Aeroterma ROWENTA Instant Comfort Compact SO2330F0, 2 trepte de putere, 2400W, negru

Număr anunț
DA22170442
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Aqua Prest Hunedoara (CUI 24669224)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,58 RON
Valoare finală
159,58 RON
Data publicării
28.12.2018 11:10
Data finalizării
01.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.