Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta în managementului investitiei teren de sport cu gazon sintetic
- Număr anunț
- DA22170045
- Autoritate contractantă
- COMUNA COLTAU (CUI 16384650)
- Furnizor / câștigător
- AEDILIS PROIECT SRL (CUI RO16927071)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.998,57 RON
- Valoare finală
- 4.995 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 10:16
- Termen limită
- 02.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.