Ofertă refuzată Cumpărare directă

COMPRESE=IAN 2019

Număr anunț
DA22169424
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SANROTEX TRADING SRL (CUI RO32163740)
Cod CPV
33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.304 RON
Valoare finală
7.304 RON
Data publicării
28.12.2018 08:09
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
02.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.