Ofertă refuzată Cumpărare directă

Expert Monitor COMPLET Retea 25 utilizatori ANUAL

Număr anunț
DA22168220
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL " (CUI RO427282)
Cod CPV
72319000-4 · Servicii de furnizare de date (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare finală
6.302,52 RON
Data publicării
27.12.2018 13:53
Termen limită
02.01.2019 17:00
Data finalizării
02.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.