- Număr anunț
- DA22166457
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMANAZIALA CAP. AV. CTIN. M. CANTACUZINO (CUI 33558373)
- Furnizor / câștigător
- POLICHROM INDUSTRY 2006 SRL (CUI RO19066669)
- Cod CPV
- 22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 157,08 RON
- Valoare finală
- 157,08 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 09:48
- Termen limită
- 01.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.