Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dulap Scule 958X766X465MM Echipat Yato YT-55300

Număr anunț
DA22161498
Autoritate contractantă
COMUNA DOBRENI (CUI 2613028)
Furnizor / câștigător
SC Cimpan CV IMPEX SRL (CUI RO12529456)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.587,39 RON
Valoare finală
1.587,39 RON
Data publicării
21.12.2018 11:28
Termen limită
01.01.2019 17:00
Data finalizării
01.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.