Ofertă acceptată
Cumpărare directă
300 BIDOANE APA PLATA PENTRU PREVENIREA,DIMINUAREA SI ATENUAREA EFECTELOR CANICULEI
- Număr anunț
- DA40721602
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- NISRE SRL (CUI RO33570172)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.450 RON
- Valoare atribuită
- 6.450 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 12:43
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.450 RON
din 6.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro