Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare cartus toner pentru echipamente in custodie cfm contract 5102/18/A/06.12.2018

Număr anunț
DA22173820
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 17071723)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI RO29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.314 RON
Valoare atribuită
7.314 RON
Data publicării
03.01.2019 09:15
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.314 RON

din 7.314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.