Ofertă acceptată Cumpărare directă

JALUZELE DAY & NIGHT ref 24686

Număr anunț
DA40719480
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
DECOR PLUS SRL (CUI RO17791236)
Cod CPV
39515420-5 · Storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.700,25 RON
Valoare atribuită
22.700,25 RON
Data publicării
29.06.2026 10:57
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.700,25 RON

din 22.700,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.