Ofertă acceptată Cumpărare directă

lucrari instalatie termica

Număr anunț
DA22174225
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr.1 George Uscatescu Targu-Carbunesti (CUI 29520109)
Furnizor / câștigător
OLDOROVAL INSTAL SRL-D (CUI 37816360)
Cod CPV
45231111-6 · Lucrari de demontare si de inlocuire a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.150 RON
Valoare atribuită
10.150 RON
Data publicării
03.01.2019 10:41
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.150 RON

din 10.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.