Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale electrice necesare la cimitir pomenirea cf ref nr 894/28.12.2018

Număr anunț
DA22173727
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
CURENT GRUP SRL (CUI RO14699341)
Cod CPV
31321210-7 · Cablu de joasa tensiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,87 RON
Valoare atribuită
212,87 RON
Data publicării
03.01.2019 08:52
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,87 RON

din 212,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.