Ofertă acceptată Cumpărare directă

ZAHAR

Număr anunț
DA22173927
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,20 RON
Valoare atribuită
115,20 RON
Data publicării
03.01.2019 09:37
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,20 RON

din 115,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.