Ofertă acceptată Cumpărare directă

ULEI DE FLOAREA SOARELUI 1 LITRU CAL I A

Număr anunț
DA22173918
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL "GHEORGHE ATANASIU (CUI 4691634)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15411210-7 · Ulei pentru prajit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,52 RON
Valoare atribuită
191,52 RON
Data publicării
03.01.2019 09:36
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,52 RON

din 191,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.