Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser monocrom SAMSUNG Xpress SL-M2026W, A4, NFC, Wi-Fi, USB
- Număr anunț
- DA22174082
- Autoritate contractantă
- COMUNA FITIONESTI (CUI 4447193)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,05 RON
- Valoare atribuită
- 336,05 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 10:08
- Termen limită
- 08.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.01.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
336,05 RON
din 336,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro