Ofertă refuzată Cumpărare directă

Peleti rumegus

Număr anunț
DA22174218
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Calarasi (CUI 4294030)
Furnizor / câștigător
DANPO TRADE MASTER SRL (CUI 30448740)
Cod CPV
09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,33 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
03.01.2019 10:40
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.