Ofertă acceptată Cumpărare directă

DELIKAT

Număr anunț
DA22175275
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Sfantu Gheorghe (CUI 14583567)
Furnizor / câștigător
"BEM-BALOGH" SRL (CUI RO2566570)
Cod CPV
15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,70 RON
Valoare atribuită
114,70 RON
Data publicării
03.01.2019 13:25
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,70 RON

din 114,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.