Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de supraveghere a instalatiilor/echipamentelor de ridicat si a celor sub presiune-RSVTI
- Număr anunț
- DA22170227
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL CARAIMAN (CUI 23410107)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJ CONSULTING SRL (CUI RO35373428)
- Cod CPV
- 71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.000 RON
- Valoare atribuită
- 22.000 RON
- Data publicării
- 28.12.2018 10:42
- Termen limită
- 08.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.01.2019 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.000 RON
din 22.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro