Ofertă acceptată Cumpărare directă

AT0103 Servicii de telefonie mobila

Număr anunț
DA22175086
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.858,97 RON
Valoare atribuită
2.858,97 RON
Data publicării
03.01.2019 12:54
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.858,97 RON

din 2.858,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.