Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de responsabil cu protectia datelor
- Număr anunț
- DA22175441
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA GRADINA ZOOLOGICA (CUI 4505375)
- Furnizor / câștigător
- IPGO & DATA PROTECTION SRL (CUI 16512961)
- Cod CPV
- 72330000-2 · Servicii de standardizare si clasificare a continuturilor sau a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 13:50
- Termen limită
- 08.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.01.2019 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro