Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pachet piese auto
- Număr anunț
- DA22167437
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.305,51 RON
- Valoare finală
- 7.305,51 RON
- Data publicării
- 27.12.2018 11:59
- Termen limită
- 08.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.01.2019 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.