Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEMA DE DERIVATIE CU DINTI CDD 45- SDEE TARGOVISTE, ANUNT ADV 1056531/18.12.2018

Număr anunț
DA22175379
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.700 RON
Valoare atribuită
9.700 RON
Data publicării
03.01.2019 13:40
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.700 RON

din 9.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.