Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile pentru buldoexcavator TEREX

Număr anunț
DA22170796
Autoritate contractantă
COMUNA GIRDA DE SUS (CUI 4562494)
Furnizor / câștigător
AUTOCOMPANY MONTANA SRL (CUI 6994375)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.906,30 RON
Valoare atribuită
4.906,30 RON
Data publicării
28.12.2018 11:59
Termen limită
08.01.2019 17:00
Data finalizării
03.01.2019 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.906,30 RON

din 4.906,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.