Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Publicatie Gazeta Sporturilor
- Număr anunț
- DA22175436
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PETROSANI (CUI 4468943)
- Furnizor / câștigător
- INFOSTAR SRL (CUI RO14375892)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,56 RON
- Valoare atribuită
- 147,56 RON
- Data publicării
- 03.01.2019 13:49
- Termen limită
- 08.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.01.2019 16:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
147,56 RON
din 147,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro