Ofertă refuzată Cumpărare directă

achizitie SERVICII MEDICALE DE SPECIALITATE- PEDIATRIE pentru luna ianuarie

Număr anunț
DA22169648
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL PEDIATRIE DR. SĂBĂU FLORICA (CUI 20263630)
Cod CPV
85121291-9 · Servicii de pediatrie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.250 RON
Valoare finală
11.250 RON
Data publicării
28.12.2018 09:13
Data finalizării
03.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.