Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cutie cutii arhiva arhivare cotor 20 cm 200 mm din carton alb dimensiune 250x200x352 mm ESSELTE

Număr anunț
DA40716811
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30193700-5 · Cutie de depozitare a dosarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.705 RON
Valoare atribuită
3.705 RON
Data publicării
29.06.2026 08:17
Termen limită
04.07.2026 17:00
Data finalizării
29.06.2026 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.705 RON

din 3.705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.