Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hidrocortizon Zentiva 19.6mg/5ml sol.inj*5f*1ml sol.A+5f*4ml sol.B_HYDROCORTISONUM
- Număr anunț
- DA40719301
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.230,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.230,40 RON
- Data publicării
- 29.06.2026 10:48
- Termen limită
- 04.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.230,40 RON
din 3.230,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro