Atribuită Cumpărare directă

Toner TK 8115 pentru multifunctionala Kyocera Ecosys M8124CIDN set K C M Y ORIGINAL

Număr anunț
DA36411092
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
37.935,90 RON
Data publicării
30.08.2024 14:31
Data finalizării
02.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.935,90 RON