Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERV.ELABORARE DOC. TEH. (FAZA SF - PT, DTAC), ASISTENTA TEHNICA SI EXECUTIE (MONTAJ) CONSTRUIRE INS
- Număr anunț
- DA40687118
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- ALIAT CORPORATION SRL (CUI RO14509455)
- Cod CPV
- 45222110-3 · Lucrari de constructii de rampe de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690.082 RON
- Valoare finală
- 900.000 RON
- Data publicării
- 23.06.2026 12:52
- Termen limită
- 29.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.06.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.