Ofertă refuzată Cumpărare directă

PROIECTARE TEHNICA

Număr anunț
DA20702828
Autoritate contractantă
COMUNA TAMBOESTI (CUI 4297720)
Furnizor / câștigător
HUŢANU D. BOGDAN - PERSOANĂ FIZICĂ (CUI 22237904)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare finală
11.000 RON
Data publicării
25.06.2018 15:46
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
01.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.