Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet indicatoare rutiere

Număr anunț
DA20708791
Autoritate contractantă
Comuna Albota (CUI 4122159)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705,88 RON
Valoare finală
705,88 RON
Data publicării
26.06.2018 11:40
Termen limită
01.07.2018 17:00
Data finalizării
01.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.