Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET CARTUSE ANUNT ADV 1030459
- Număr anunț
- DA21109671
- Autoritate contractantă
- R 14236177 Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.819,60 RON
- Valoare atribuită
- 7.819,60 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 10:57
- Termen limită
- 05.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2018 08:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.819,60 RON
din 7.819,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro